18–20/6/2020 Hradec Králové

Do České republiky se vrací písničkář Tom Grennan, který nadchl publikum letošního ročníku festivalu Rock for People.

O málokom se mluví tolik, jako o Tomu Grennanovi. Kariéra tohoto britského písničkáře stoupá strmě nahoru, média ho sborově označují za jeden z největších současných ostrovních talentů. Čtyřiadvacetiletý hudebník a kytarista, pohybující se s lehkostí mezi popem, indie a alt-rockem, objížděl několik let malé kluby a hospody, prorazil s podepsáním smlouvy s Insanity Records. Nezaměnitelný chraplák a texty prozrazující sílu, drzost i zranitelnost dostaly hmatatelnou podobu na debutovém albu Lighting Matches. Chytlavé písně, skromnost a šarm z něj dělají jednoho z mluvčích své generace. Kromě úspěšné sólo kariéry se Grennan podílel na hitu All Goes Wrong od Chase & Status.

Mimo jiné se můžete těšit na mnoho dalších interpretů jako jsou – Sun Arcana (UK), Lysistrata (FR), Sullii (UK), I Love You Honey Bunny (CZ), The Atavists (CZ), Viah (CZ). Redzed (CZ), Sophie and the Giants (UK), Ninth Wave (UK), Childcare (UK), Harry Marshall (UK),…

Nouvelle Prague láká muzikanty a muzikantky, odbornou veřejnost i fanoušky hudby nejen na bohatý konferenční a workshopový program, ale také žánrově pestrou hudební přehlídku, která proběhne v Praze v multifunkčním sálu DOX+ a Cross Clubu 8.–9. listopadu 2019.

Vstupenky na dvoudenní festival zakoupíte na goout.net v 2. sérii za 690 Kč!

Vstupenky