18–20/6/2020 Hradec Králové

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Do Prahy a Zlína přijedou nu-metalové legendy P.O.D.

P.O.D. neboli Payable On Death patří k zakladatelům nu-metalu, který stvořili společně třeba s Limp Bizkit či Korn. Na scéně se pohybují už bez mála dvě dekády a za tu dobu se mohou zpěvák Sonny Sandoval, bubeník Wuv Bernardo, Kytarista Marcos Curiel a baskytarista Traa Daniels pochlubit deseti alby a více než dvanácti miliony prodaných desek.  Získali také celkem tři nominace na ceny Grammy.
Kapela funguje od roku 1992, ale doba jejich největší slávy přišla po vydání jejich třetího alba The Fundamental Elements of Southtown, které se v USA stalo platinové.  Následující album  Satellite  bylo dokonce ještě úspěšnější a pochází z něj jejich největší singly  Alive a Youth of the Nation.

Pánové si s sebou přivezou jako předskokany dvě kapely: Alien Ant Farm, kteří jsou známí především díky předělávce hitu Michaela Jacksona Smooth Criminal,  a partu z Los Angeles Dead Girls Academy.

Tickets